Öncesi ve Sonrası

İlgili yasalar gereği KVKK kanunları yaptırımında web sitesi ve sosyal medya hesaplarımızda öncesi ve sonrası fotoğrafları paylaşamıyoruz. Öncesi ve sonrası görselleri talep etmek için aşağıda yer alan form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp hattımızdan; 'öncesi ve sonrası görsel talep ediyorum' yazabilirsiniz. İligli departman görevlimiz sizinle özel olarak bu görselleri paylaşacaktır..

 

Öncesi ve Sonrası Görselleri Hakkında

Öncesi ve sonrası görselleri; Dövme ve kozmetik bir işlem yaptıracak kişilerin, bu işlemi yaptırmadan önce referans olarak aldıkları fotoğraflara verilen isimdir. Escalade'de kozmetik ve/ya dövme yaptıran, ve alakalı işlemler için alan kişilerin izni dahilinde saklanan bu görseller, tamamen gerçek müşteri verilerine dayanır. Bu müşteri verilerinde kişilerin yüzünün ya da belirleyici başka bölgelerinin görünmemesine özen gösteririz. Öncesi sonrası fotoğraflar konusundaki hassasiyetimizin yanında, misafirlerimizin uzun süreli kontrolünün de sağlanması bizim için oldukça önemlidir. Bu sebeple hem misafirlerimizin durumunu hem de vücutlarının verdiği tepkiyi ölçebiliriz.

Öncesi ve Sonrası Değişimleri Görün

Kurumumuzun bağlı olduğu yayın ve reklam yasaklarına bağlı olarak öncesi ve sonrası görseller web siemizde yer almamaktadır. Fakat biz sizin talebinizle sizin özel whatsapp numaranıza bu görsellerden örnek olarak atabiliyoruz. Aşağıda yer alan iletişim numaralarımızdan öncesi ve sonrası görseller talep ettiğiniz birimi belirtebilirsiniz.

-

Ekibimizden öncesi ve sonrası görseller talep etmek için 0532 399 76 81 numaranın üzerine tıklayarak  whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz

Konuşmayı Başlat
💬 WhatsApp Destek
Escalade ile hemen iletişime geçin.
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?