Glitch Dövme

Glitch Dövme

Glitch dijital çağın, medyanın ve bilgisayar tabanlı grafiklerin popülerleşmesiyle evrimleşmiş, görsel hataları temel alan bir sanat akımı olan Glitch tasarımları içine alan bir tarzdır. Glitch akımı adeta mükemmel olmayanın da estetik olarak göze hoş gelebileceğini kanıtlamaktadır. Bilerek ya da hatayla oluşmuş görsellerin temsil ettiği bu sanat, dövme dünyasındaki yerini Glitch Dövme tarzı olarak almıştır.

Glitch tasarımların mantığı aslında oldukça basit; çizilmiş bir kasetten izlediğiniz bir görüntüyü ya da ekran kastığında birbirine giren pikselleri düşünün. Bir tasarımı alın ve onu dijital olarak deforme edin,

Glitch dövme tasarımları uzaktan bakıldığında cızırdayan televizyon ekranlarını anımsatabilir. İkonik ve bilindik görüntüleri oldukça garip ve eşsiz tasarımlar haline getirebilir.

Glitch fazlasıyla sıkıcı bir tasarımı bile oldukça ilgi çekici hale getirebilir. Tasarım konusunda herhangi bir sınırlama bulunmuyor, dolayısıyla da ortaya çıkan görseller oldukça özgün olabiliyor. Deforme olabilecek şeylerin bir sınırlaması bulunmadığından sıradanlaşmış ikonik görüntüleri bile gayet eşsiz bir hale getirebiliyor.

Randevu Formu

Glitch Dövme Randevusu Oluşturmak İçin Aşağıda ki Formu Doldurunuz

    Randevu Saati:

    Konuşmayı Başlat
    💬 WhatsApp Destek
    Escalade ile hemen iletişime geçin.
    Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?